Chapelwaite – Adrien Brody w serialowej adaptacji Kinga

24 maja 2021 | Newsy

Dla stacji Epix powstaje serialowa adaptacja krótkiego opowiadania Stephena Kinga Dola Jerusalem. Produkcja ta nosi tytuł Chapelwaite, a w głównego bohatera wciela się Adrien Brody.

W sieci pojawiły się pierwsze materiały promujące produkcję. Poniżej zapoznać możecie się z zwiastunem oraz fotkami.

chapelwaite emily2520hampshire2520town
fot. Chris Reardon
chapelwaite emily2520hampshire2520stairs
fot. Chris Reardon
chapelwaite 4
fot. Chris Reardon
chapelwaite 3
fot. Chris Reardon
chapelwaite 1
fot. Chris Reardon
adrien2520brody2520 2520chapelwaite
fot. Chris Reardon

Akcja serialu osadzona została w latach 50 XX wieku. Podążymy śladami kapitana Charlesa Boone’a, w tej roli Brody, który po śmierci swojej żony na morzu wraz z trójką dzieci przenosi się do swojego rodzinnego miasteczka Preacher’s Corners w stanie Maine. Wkrótce jednak Charles będzie musiał zmierzyć się z podłą tajemnicą swojej rodziny i zawalczyć o to, aby położyć kres ciemności, która ród Boone nęka od pokoleń.

W obsadzie Chapelwaite znajduje się także Emily Hampshire, która wciela się w rolę Rebecii Morgan. To ambitna młoda kobieta, która po latach wraca do domu, aby napisać artykuł dla pewnego prestiżowego magazynu. Pragnie zgłębić tajemnicę rodziny Boone.

Za serial odpowiadają Peter i Jason Filardi. Składający się z 10 odcinków serial zadebiutować ma w sierpniu tego roku.

Źródło: Vanity-Fair

ZOBACZ TEŻ  Zwiastun serialu Alexa & Katie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram