Evil – zwiastun 2. sezonu o opętaniach

}

Data: 24 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Paramount + wyznaczył datę premiery drugiego sezonu serialu Evil, który po pierwszym sezonie emitowanym na CBS trafił na tą platformę. Ta udana seria należąca do gatunku thrillera psychologicznego powróci już 20 czerwca tego roku.

Evil skupia się na ukazaniu nam pracy jednostki specjalnej, która na zlecenie kościoła sprawdza doniesienia o potencjalnych opętaniach, cudach i innych zjawiskach nadnaturalnych.

Psycholog sądowoa Kristen Bouchard (Katja Herbers) dołącza do katolickiego księdza Davida (Mike Colter) i Bena (Aasif Mandvi). W trójkę badają tajemnicze wydarzenia i próbują ustalić czy istnieje ich logiczne wyjaśnienie. W obsadzie znajdują się także Michael Emerson, Christine Lahti i Kurt Fuller.

W drugim liczącym trzynaście odcinków sezonie Kristen walczy z poczuciem własnej winy, po tym jak zabiła człowieka. David walczy z ludzkimi pokusami, a Ben ma nocne koszmary żerujące na jego największych lękach. Cała trójka oprócz nadprzyrodzonych zdarzeń, będzie musiała zmierzyć się także z samym sobą.

Poniżej zapowiedź 2. sezonu.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Sense8 - Netflix podał datę premiery finałowego filmu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.