Cassian Andor – nowa aktorka dołącza do obsady

12 sierpnia 2020 | Newsy

W sieci pojawiły się informację, że do obsady przygotowywanego przez Disneya serialu o przygodach Cassiana Andora dołącza aktorka Adria Arjona.

Wcześniej swoje angaże otrzymali Diego Luna i Alan Tudyk, którzy wcielą się w te same postacie co w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Oprócz nich w obsadzie są już także Stellan Skarsgard, Denise Gough, Kyle Soller i Genevieve O’Reilly.

Za serial odpowiada Tony Gilroy. Jak na razie nie wiadomo czy planowana data premiery produkcji zostanie utrzymana. Serial na platformie Disney + pojawić się miał w przyszłym roku, jednak patrząc na obecną sytuację może okazać się, że twórcy nie zdążą na czas z jego realizacją.

Cassian Andor to rebeliancki szpieg, który wykradł plany Gwiazdy Śmierci. Serial ma być szpiegowską produkcją, która ukaże to jak działał na rzecz Rebelii, a więc jego akcja umiejscowiona zostanie przed wydarzeniami przedstawionymi w Łotr 1.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Bridgertonowie – zwiastun i plakat najnowszej produkcji Shondy Rhimes

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram