Przeczytano:

Cassian Andor – nowa aktorka dołącza do obsady

12 08 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W sieci pojawiły się informację, że do obsady przygotowywanego przez Disneya serialu o przygodach Cassiana Andora dołącza aktorka Adria Arjona.

Wcześniej swoje angaże otrzymali Diego Luna i Alan Tudyk, którzy wcielą się w te same postacie co w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Oprócz nich w obsadzie są już także Stellan Skarsgard, Denise Gough, Kyle Soller i Genevieve O’Reilly.

Za serial odpowiada Tony Gilroy. Jak na razie nie wiadomo czy planowana data premiery produkcji zostanie utrzymana. Serial na platformie Disney + pojawić się miał w przyszłym roku, jednak patrząc na obecną sytuację może okazać się, że twórcy nie zdążą na czas z jego realizacją.

Cassian Andor to rebeliancki szpieg, który wykradł plany Gwiazdy Śmierci. Serial ma być szpiegowską produkcją, która ukaże to jak działał na rzecz Rebelii, a więc jego akcja umiejscowiona zostanie przed wydarzeniami przedstawionymi w Łotr 1.

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również