Brand New Cherry Flavor – zwiastun miniserialu grozy Netflixa

}

Data: 20 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje zapowiedź swojej limitowanej ośmioodcinkowej serii grozy Brand New Cherry Flavor. Produkcja ta opiera się na powieści Todda Grimsona o tym samym tytule.

Za serial odpowiadają Nick Antosca i Lenore Zion. Dwójka ta napisała, wyprodukowała i pełniła funkcję showrunnerów przy produkcji. Główną bohaterkę sportretowała Rosa Salazar.

Salazar wciela się w bohaterkę imieniem Lisa N. Nova, która przybywa do Los Angeles, aby wyreżyserować swój pierwszy film. Kiedy jednak ufa niewłaściwej osobie, kończy z nożem wbitym w plecy. To jednak nie najgorsze co ją czeka. Jej wymarzony projekt zamienia się w koszmar, z zombie, mordercami, kociętami z nadprzyrodzonymi mocami i tajemniczym tatuażystą, którego hobby to rzucanie klątw na ludzi. Lisa, aby ujść z życiem z tego cyrku w jaki wpadła, będzie musiała odkryć kilka sekretów ze swojej przeszłości.

Patrząc na poniższą zapowiedź możemy spodziewać się naprawdę szalonej produkcji. Jej premiera już 13 sierpnia.

W obsadzie Brand New Cherry Flavor oprócz Salazar, znajdują się także Catherine Keener, Eric Lange, Jeff Ward, Manny Jacinto, Hannah Levien, Leland Orser i Patrick Fischler.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Brand New Cherry Flavor – nowy serial grozy od Netflixa kompletuje obsadę!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.