The Final Girl Support Group – HBO Max już pracuje nad adaptacją powieści z gatunku slashera

}

Data: 20 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Powieść należąca do krwawego gatunku slashera Grady’ego Hendrixa The Final Girl Support Group ujrzała światło dzienne zaledwie parę dni temu, a już trwają prace nad jej serialową adaptacją.

Prawa do niej wykupiło HBO Max. W projekt zaangażowani są Andy Muschietti, Barbara Muschietti i Charlize Theron. Andy ma wyreżyserować odcinek pilotażowy.

Główną bohaterką powieści jest Lynette, dziewczyna która przeżyła masakrę i pamięta prawdziwe życie przed nią. Od ponad dekady spotyka się z pięcioma innymi ostatnimi dziewczynami i terapeutką w grupie wsparcia, dla tych którzy przeżyli, aby mogli ponownie ułożyć sobie życie. Kiedy jedna z kobiet nie zjawia się na spotkaniu, spełniają się najgorsze obawy reszty. Ktoś wie o ich grupie i jest zdeterminowany, aby zniszczyć kobiety. Te jednak bez względu na wszystko będą walczyć o swoje życie i nigdy się nie poddadzą.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Gwiazda Seksu w wielkim mieście Kim Cattrall powraca na ekrany w nowej roli

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.