Blach Earth Rising – zwiastun serialu opowiadającego o ludobójstwie!

}

Data: 16 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix specjalizuje się w programach typowo rozrywkowych, jednak jak widać nie boi się poruszać także tematów ciężkich i niewygodnych, a takim z pewnością jest motyw ludobójstwa w Rwandzie.

Serial miał już swoją premierę w Wielkiej Brytanii, a teraz dostępny będzie dla milionów dzięki platformie Netflix. W tą bolesną historię będziemy mogli zagłębić się od 25 stycznia, a już teraz możecie zobaczyć zwiastun produkcji, która składa się z 8 odcinków.

Fabuła odnosi się do wydarzeń z 1994 roku, kiedy to ekstremiści z plemienia Hutu wymordowali osoby pochodzenia Tutsi. W przeciągu 100 dni dokonali rzezi na blisko milionie ludzi. Black Earth Rising skupi się na Kate Ashby (Michaela Coel), kobiecie której udało się ujść z życiem z Rwandy, jednak została sierotą. Trafiła do Londynu, gdzie wychowała się i dorosła oraz wykształciła na prawniczkę. Pewnego dnia trafia na sprawę, która dotyczy przywódcy afrykańskiej milicji. Po zagłębieniu się w nią kobieta zaczyna odkrywać przerażające tajemnice ze swojej przeszłości. W poznaniu prawdy pomaga jej prawnik i przyjaciel Michael Ennis (John Goodman).

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Powstanie serial o zhańbionym finansiście Jeffrey'u Epsteinie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.