w

Blach Earth Rising – zwiastun serialu opowiadającego o ludobójstwie!

Black Earth Rising

Netflix specjalizuje się w programach typowo rozrywkowych, jednak jak widać nie boi się poruszać także tematów ciężkich i niewygodnych, a takim z pewnością jest motyw ludobójstwa w Rwandzie.

Serial miał już swoją premierę w Wielkiej Brytanii, a teraz dostępny będzie dla milionów dzięki platformie Netflix. W tą bolesną historię będziemy mogli zagłębić się od 25 stycznia, a już teraz możecie zobaczyć zwiastun produkcji, która składa się z 8 odcinków.

Fabuła odnosi się do wydarzeń z 1994 roku, kiedy to ekstremiści z plemienia Hutu wymordowali osoby pochodzenia Tutsi. W przeciągu 100 dni dokonali rzezi na blisko milionie ludzi. Black Earth Rising skupi się na Kate Ashby (Michaela Coel), kobiecie której udało się ujść z życiem z Rwandy, jednak została sierotą. Trafiła do Londynu, gdzie wychowała się i dorosła oraz wykształciła na prawniczkę. Pewnego dnia trafia na sprawę, która dotyczy przywódcy afrykańskiej milicji. Po zagłębieniu się w nią kobieta zaczyna odkrywać przerażające tajemnice ze swojej przeszłości. W poznaniu prawdy pomaga jej prawnik i przyjaciel Michael Ennis (John Goodman).

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Last O.G.

The Last O.G. sezon 2. – jest zwiastun i data premiery!

Marvels The Punisher Season 2 poster 691x1024

The Punisher sezon 2. – jest kolejny zwiastun!