w

The Last O.G. sezon 2. – jest zwiastun i data premiery!

The Last O.G.

The Last O.G. to serial komediowy, który zadebiutował w zeszłym roku i dość dobrze się przyjął, dlatego stacja TBS zdecydowała się na jego kontynuację. Właśnie podana została oficjalna data premiery 2. sezonu produkcji, a także pojawił się pełny zwiastun.

The Last O.G. powróci już 2 kwietnia. W roli głównej występuje Tracy Morgan jako Tray, a jego byłą żonę Shay gra Tiffany Haddish. Tray po 15 latach spędzonych w więzieniu wychodzi na wolność i doznaje szoku. Nie może pojąć jak bardzo przez czas jego nieobecności zmienił się świat. Próbuje na nowo nauczyć się życia na wolności. Stara się także dotrzeć do swoich bliskich, w tym byłej żony, aby odnowić łączące ich kiedyś relacje. Jednak nie będzie to takie proste, bowiem Shay wyszła ponownie za mąż i wychowuje bliźniaki. W 2. sezonie Tray otworzy ciężarówkę w jedzeniem i spróbuje swoich sił jako kucharz.

Serial wyprodukowali John Carcieri i Jordan Peel.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Grace i Frankie

Grace i Frankie – będzie 6. sezon!

Black Earth Rising

Blach Earth Rising – zwiastun serialu opowiadającego o ludobójstwie!