The Last O.G.

The Last O.G. sezon 2. – jest zwiastun i data premiery!

16 stycznia 2019 | Newsy

The Last O.G. to serial komediowy, który zadebiutował w zeszłym roku i dość dobrze się przyjął, dlatego stacja TBS zdecydowała się na jego kontynuację. Właśnie podana została oficjalna data premiery 2. sezonu produkcji, a także pojawił się pełny zwiastun.

The Last O.G. powróci już 2 kwietnia. W roli głównej występuje Tracy Morgan jako Tray, a jego byłą żonę Shay gra Tiffany Haddish. Tray po 15 latach spędzonych w więzieniu wychodzi na wolność i doznaje szoku. Nie może pojąć jak bardzo przez czas jego nieobecności zmienił się świat. Próbuje na nowo nauczyć się życia na wolności. Stara się także dotrzeć do swoich bliskich, w tym byłej żony, aby odnowić łączące ich kiedyś relacje. Jednak nie będzie to takie proste, bowiem Shay wyszła ponownie za mąż i wychowuje bliźniaki. W 2. sezonie Tray otworzy ciężarówkę w jedzeniem i spróbuje swoich sił jako kucharz.

Serial wyprodukowali John Carcieri i Jordan Peel.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nocna msza – plakat promujący nową produkcję Flanagana

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy