Barwy szczęścia odc. 2612-2616 – streszczenia

}

Data: 6 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Ciekawi co w dalszych odcinkach serialu Barwy szczęścia? To zapraszamy.

Odc. 2612 – Między Borysem a Aldoną dochodzi do kolejnej kłótni, a jej powodem są studia kobiety, a raczej kierunek jaki obrała. Sławka i Patryk rozmawiają z Natalią, która podejrzewa, że kaucja za Jowitę będzie wysoka. Patryk, ku zaskoczeniu narzeczonej na ratowanie siostry zamierza przeznaczyć pieniądze odkładane na ślub. Pan Rybik zaczyna z Amelią naukę śpiewu. Na należy jednak do zbyt zdolnych i pojętnych uczniów.

Odc. 2613 – Sławka chce skontaktować się z Kornelem. Kobieta jest gotowa zrobić wszystko, aby zebrać fundusze na kaucję dla Jowity. Agata mówi Patrykowi, że nie wierzy w niewinność dziewczyny. Uważa także, że będzie ona chciała uciec od problemów, tak samo jak zrobił to jej ojciec. Między narzeczonymi dochodzi do kłótni, w wyniku której młodzi znowu się rozstają. Amelia namawiana przez rodzinę i znajomych postanawia wziąć udział w muzycznym show dla seniorów. Basia organizuje imieninowe przyjęcie dla rodziny i przyjaciół. Zabawę przerywa tragiczna wiadomość na temat Zenka.

Odc. 2614 – Basia załamuje się po śmierci Zenka. Aldona i Borys starają się wspierać zrozpaczoną kobietę. Kasia zaś chce skontaktować się z jej synem – Adamem. Wangel chce, aby Łukasz przyjął do redakcji stażystkę Weronikę, która jest podobno córką jego przyjaciela. Sławka stara się pogodzić Agatę i Patryka. Żabcia zaś ma dla Jezierskiej propozycję związaną z Jowitą.

Odc. 2615 – Iwona decyduje się na wyjazd do USA. Przed wylotem żegna się z rodziną i stara się jeszcze ratować związek Agaty i Patryka. Młody Jezierski wpada na nowy pomysł zdobycia funduszy na kaucję dla Jowity. Chce o pieniądze poprosić Tomasza. W przyczepie, gdzie mieszkają Broda i Zeus wybucha pożar. Mężczyźni zostają bez dachu nad głową. Proszą o pomoc Żabcię. Emilka znika. Okazuje się, że nie dołączyła do klasy po skończonym przedstawieniu. Dziewczynka postanowiła na własną rękę pojechać do fitness clubu, by porozmawiać z Hermanem.

ZOBACZ TEŻ  John Clarke nie żyje. Aktor zmarł w wieku 88 lat.

Odc. 2616 – Rodzina i przyjaciele Zenka spotykają się na pogrzebie mężczyzny. Chcą spełnić ostatnie życzenie zmarłego i ubierają się w ubrania o jasnych kolorach. Po pochówku na cmentarzu pojawia się niespodziewany gość. Patryk kontaktuje się handlującym narkotykami znajomym. Jezierski jest gotów zostać dilerem, byle tylko szybko zdobyć pieniądze na kaucję za Jowitę. Kornel odbiera wiadomość od Sławki i od razu dzwoni do żony.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.