Zwiastun 3. sezonu serialu Barry

}

Data: 6 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało oficjalną zapowiedź 3. sezonu serialu Barry, w którym w roli głównej powraca świetny Bill Hader.

Bill Hader wciela się w niskobudżetowego płatnego zabójcę, który niespodziewanie zaczyna interesować się aktorstwem. Nowa pasja pociąga go na tyle, że decyduje się zmienić swoje życie, jednak wyjście z półświatka w jakim żył do tej pory wcale nie jest łatwe.

Czy w nowym sezonie Barry’emu uda się na dobre oderwać od świata płatnych zabójców i całkowicie zanurzyć w aktorstwie? Barry’emu do tej pory udało się wyeliminować wiele zewnętrznych czynników, które popychały go w stronę przemocy. Okazuje się, że jest jednak coś jeszcze, coś w jego psychice co doprowadziło do tego, że został zabójcą. Czy Barry poradzi sobie z tym na dobre i wraz z innymi bohaterami dokona właściwego wyboru? Tego dowiemy się już 24 kwietnia, bowiem wtedy zadebiutować ma 3. sezon.

W obsadzie są także Stephen Root, Sarah Goldberg, Glenn Flesher, Anthony Carrigan i Henry Winkler. Twórcą, scenarzystą i reżyserem produkcji jest sam Hader i Alec Berg, który pracował nad serialem Dolina Krzemowa.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  HBO ogłasza premierę serialu Ród smoka!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.