Barwy szczęścia odc. 2582-2586 – streszczenia

}

Data: 21 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Ciekawi co w dalszych odcinkach serialu Barwy szczęścia? Zapraszamy.

Odc. 2582 – Tomasz ma otrzymać wątrobę. Przed operacją chce przepisać cały swój majątek na Wiktora, ten jednak niszczy dokument. Iwona martwi się o ukochanego, a w tym czasie Izba Lekarska zajmuje się skargą złożoną na lekarkę przez Grażynę. Kasia nie popiera pomysłu Łukasza, na zatrudnienie się w firmie norek. Boi się konsekwencji jego zdemaskowania. Tuż przed operacją przeszczepu w szpitalu pojawia się Grażyna, która nie wyraża zgody na zabieg.

Odc. 2583 – Julita miała kolejne załamanie, z tego powodu córka jej i Józka może zostać zabrana do rodziny zastępczej. Sałatka jedzie do Niemiec, by walczyć o dziecko. Na miejscu spotyka Urszulę. Łukasz kontynuuje dochodzenie w sprawie norek. Wangel patrząc na jego poczynania, zdaje sobie sprawę, że mężczyzna woli pracę w terenie i stanowisko redaktora naczelnego chce przekazać Alicji. Tomek przeszedł operację i dochodzi do siebie. Iwona zaś zostaje wezwana na przesłuchanie do Izby Lekarskiej.

Odc. 2584 – Witek zaczyna tworzyć rap wyrażając poprzez muzykę swoje emocje, o czym dowiaduje się jego ojciec. Ryman na kolejnej próbie krytykuje wszystkich poza Michaliną. Urszula dalej chce odebrać Józkowi Julcię. W tej sprawie umawia się z Klemensem na spotkanie. Justin przedstawia Jowicie swojego przełożonego – Rafała Zaborskiego.

Odc. 2585 – Józek boi się dalszych problemów ze strony Julity i Urszuli. Po treningu Sałatka bada ofiarą prowokacji zorganizowanej przez Modrzyckiego z Szoku. Ryman dalej faworyzuje Michalinę, co niezbyt podoba się Oldze. Na kolejnej próbie reżyser chce, aby Michalina się rozebrała. U Stańskich zjawia się Rafał. Chce urządzić w hotelu ogromne przyjęcie. Później mężczyzna zwierza się Karolinie, że pragnie zemsty na Brunie.

Odc. 2586 – Gabi zastaje w mieszkaniu swoim i Józka nagą Ankę. Domaga się wyjaśnień od Sałatki. Klemens podczas sprawy rozwodowej przedstawia w sądzie zdęcia, na których Józek całuje fankę. Prawnik sugeruje kolejny romans mężczyzny. Justin widzi, że Jowicie podoba się Zaborski. Jest ona widocznie zadowolona, że może dostarczyć mu wina do hotelu Stańskich. Bruno i Bożena zdają sobie sprawę, że Rafał zaczyna się rządzić. Michalina odmawia rozebrania się, przez co przestaje być ulubienicą Rymana. O wszystkim dowiaduje się jej matka.

ZOBACZ TEŻ  Watchmen - Jeremy Irons może wystąpić w serialu HBO

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.