jeen-yuhs: Trylogia Kanye – zapowiedź aktu II

}

Data: 21 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje zapowiedź drugiej części trzy aktowego serialu dokumentalnego, który przybliża nam życie i karierę słynnego rapera Kanyego Westa. Akt II nosi tytuł Cel. Jego premiera 23 lutego.

Kiedy Ye rozpoczął współpracę z wytwórnią Roc-A-Fella, wydawało się, że jego marzenia się spełniły. Ale nikt nie mógł przewidzieć tego, co stało się potem. Kanye robi, co może, aby wylansować się w wytwórni płytowej. Kiedy wypadek samochodowy i złamana szczęka podają to wszystko w wątpliwość, artysta przekuwa ból w złoto.

Dwadzieścia jeden lat temu Clarence „Coodie” Simmons poznał Kanye’ego Westa i uznał, że ze względu na niego warto przeprowadzić się z Chicago do Nowego Jorku, by dokumentować jego drogę do statusu nowego króla rapu. Żaden z nich nie miał pojęcia, jak daleko ich ta droga zaprowadzi.

Życie supergwiazdora przeplata się z życiem filmowca w mocnym, intymnym serialu dokumentalnym o karierze Kanyego Westa, który powstawał przez ponad 20 lat.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [20.12.2017]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.