Barwy szczęścia odc. 2532-2536 – streszczenia

}

Data: 13 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Co w nowych odcinkach serialu Barwy szczęścia?

Odc. 2532 – Jowita dostaje wyrok w zawieszeniu za stręczycielstwo. Tuż po wyjściu z sądu prawie wpada pod koła pędzącego samochodu. Ratuje ją Celina. Prot podejmuje trudną decyzję. Chce rozstać się z Jowitą, zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Witek wyjeżdża z Michaliną i kolegami do Poznania, na spotkanie ze słynnym reżyserem, który zainteresował się ich sztuką. Luiza robi Renacie ostre wymówki, gdyż ta doniosła na nią Damianowi. Romanowski zabiera ukochaną na biznesowe przyjęcie, na którym ta odkrywa, że córka Wójcika pracuje jako hostessa.

Odc. 2533 – Damian nie może porozumieć się z Luizą. Renata zaś nie wiem czy powinna wyjechać z Romanowskim do Meksyku. Klara prosi Dominikę o pomoc w zebraniu materiałów do swojej nowej książki. Dziewczyna nie wie, że jest obserwowana przez Leona, mężczyznę który wcześniej zaatakował Laurę. Ten prosi Klarę o pomoc w odszukaniu dziewczyny. W Poznaniu trwają przesłuchania u słynnego reżysera. Tylko Michalina dostaje propozycję dołączenia do jego zespołu. Dla dziewczyny to spełnienie życiowych marzeń. Witek obawia się, że zejdzie przez to na drugi plan.

Odc. 2534 – Sebastian zaginął, policja odnajduje go w bardzo złym stanie psychicznym kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy. Klara kontaktuje się z Laurą. Informuje ją, że Leon jej szuka. Laura proponuje Klarze spotkanie, w trakcie którego opowiada jej w końcu swoją historię. W drodze powrotnej z Poznania samochód Adriana się psuje. Czekając na pomoc, chłopaki postanawiają zrobić Michalinie psikusa.

Odc. 2535 – Klara i Hubert poruszeni historią Laury zapraszają ją do siebie. Z obecności dziewczyny nie jest zadowolona Iwona. Za parę dni Klara zda sobie sprawę, że Laura wcale nie jest tak bezbronna i skrzywdzona przez los, na jaką się kreuje. Dziewczyna ponownie żąda od Klary 5 tysięcy złotych za swoją historię. Dawid i Adrian umieszczają w sieci film, na którym straszą mechanika. Nagranie zdobywa wielką popularność, a chłopaki chcą założyć swój kanał, aby stać się gwiazdami sieci. Michalinie się to nie podoba, uważa ich za dzieci i wypomina im brak jakichkolwiek ambicji. Sebastian dogaduje się z Markiem. Ten ponownie oferuje mu stanowisko pracy. Kowalski w czasie rehabilitacji poznaje Hermana. Między mężczyznami nawiązuje się nić porozumienia.

ZOBACZ TEŻ  Barwy szczęścia liderem pod względem oglądalności!

Odc. 2536 – Zmotywowany przez Hermana Sebastian zaczyna czuć się coraz lepiej. Pomimo swojej sytuacji chce zacząć normalnie żyć. Hubertowi przeszkadza obecność Laury w domu. Klara otrzymuje wyrok w sprawie spadku, który w całości należy się jej. Kobieta będzie musiała zmierzyć się z gniewem Ireny, bowiem biegli uznali, iż testament został podrobiony. Kasia przebywa w szpitalu na Sycylii. Po skomplikowanej operacji powoli dochodzi do siebie. Nie wie jednak czy kiedykolwiek stanie jeszcze na nogi.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.