Barwy szczęścia liderem pod względem oglądalności!

30 września 2021 | Newsy

Emitowane od 2007 roku Barwy szczęścia nie gasną na popularności, po 14 latach dalej przyciągają przed ekrany miliony widzów.

Każdy z odcinków obecnie emitowanego sezonu ogląda średnio 1,71 mln widzów. Co oznacza, iż TVP 2 jest w godzinie emisji serialu niekwestionowanym liderem wśród stacji telewizyjnych.

Barwy szczęścia to serial codzienny emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20:05. Śledzi on losy mieszkańców warszawskiej ulicy Zacisznej, znajdującej się na osiedlu Pod sosnami.

Oglądacie Barwy szczęścia? Czy jakiś inny serial codzienny bardziej przypadł Wam do gustu?

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Brooklyn Nine-Nine - Terry Crews zdradza, kiedy premiera

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram