Barwy szczęścia odc. 2507-2511

}

Data: 7 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu Barwy szczęścia?

Odc. 2507 – Stefan jest bardzo smutny, po kolejnej rozmowie z Walerią, która nie zamierza wracać do Polski. Przyjaciele mężczyzny robią wszystko, aby poprawić mu humor. Po rozmowie z Basią, Stefan podejmuje bardzo ważną decyzję. Radek nie potrafi pogodzić się z tym co zrobiła Sandra. Mężczyzna sięga po alkohol. Wtedy do akcji wkracza Lidka, którą zaczyna martwić to co dzieje się z jej byłym mężem. Vincenzo zaś nie mogąc dogadać się z Radkiem stawia mu ultimatum. Beata po powrocie do pracy zostaje zwolniona. To jednak nie jej jedyne zmartwienie, okazuje się, iż jej syn bardzo przywiązał się do Darka.

Odc. 2508 – Marek nakrywa syna, gdy ten z rana ukradkiem opuszcza pokój Michaliny. Złoty obawia się zostania dziadkiem. Witek ma jednak inny problem. Obawia się, iż test z języka polskiego nie poszedł mu najlepiej. Po zwolnieniu Beaty, akademia piłkarska Józka i Darka traci sponsora. Stefan chce rozwodu. Zjawia się u Natalii z wszystkimi potrzebnymi dokumentami i o swoich planach informuje Kasię i Walerię.

Odc. 2509 – Jowita po ucieczce ojca nie załamuje się i zakłada własną firmę zajmującą się dystrybucją wina. Ma nadzieję, iż dzięki temu uniknie konsekwencji nieodpowiedzialnych decyzji Kornela. Stański kończy jednak z nią współpracę. Mężczyzna znajduje dowód na oszustwo i na to, iż Jezierscy go wykorzystywali. Areszt opuszcza Hieronim Bonda, który domaga się od rodziny spłaty długu. W hotelu Stańskich odbywa się wernisaż Izy, na który przychodzi Rafał. Bruno zdaje sobie sprawę, że wpadł w tarapaty związane z aferą hazardową. Niedzielska nie zgodziła się dać korepetycji z polskiego Witkowi. Na wieść o tym pomoc w lekcjach oferuje Niedzielska.

Odc. 2510 – Witek cały swój wolny czas spędza nad językiem polskim. Niedzielska zauważa u chłopaka wielki talent pisarski, co sprawia, iż Michalina zaczyna być o Witka zazdrosna. Jowita i Sławka nie mogą porozumieć się ze sobą. Obie na swój sposób radzą sobie z odejściem Kornela. Sławka postanawia poszukać pracy, gdy córka wypomina jej, iż nie dokłada się do czynszu. Bruno dostaje wezwanie do prokuratury, Mężczyzna obawia się stracić szansę na adopcję Tadzia. Postanawia wprowadzić w życie plan Zaborskiego.

ZOBACZ TEŻ  Blood of Zeus – nowa animacja od Netflixa rozgrywająca się w czasach wielkich herosów

Odc. 2511 – Sławka poszukuje pierwszej w swoim życiu pracy. Za namową Justina zgłasza się do Feel Good. Radek i Vincenzo szukają kelnerki. Patryk ponownie wprowadza się do Agaty. Klara zaś chce napisać kolejną książkę. Tym razem stawia na erotyk. Hubert obawia się, iż Klara zdradzi w niej ich łóżkowe problemy z przeszłości. Sebastian opuszcza szpital, jednak dalej nie akceptuje swojego kalectwa. Wspierają go Dominika i Marek. Mężczyzna zaś odrzuca ich pomoc. Nie chce także ćwiczeń z rehabilitantem.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.