Stranger Things 4 – pierwsza zapowiedź i tytuły odcinków!

}

Data: 7 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Z okazji Dnia Stranger Things Netflix udostępnił zapowiedź oraz ujawnił tytuły odcinków czwartego sezonu serialu. Premiera oczekiwanej serii odbędzie się latem 2022 roku.

Akcja czwartej serii przeniesie nas do słonecznej Kalifornii. Przygoda swój ciąg dalszy ma wiosną 1986 roku. To 3 lata od wydarzeń z pierwszego odcinka pierwszej serii, kiedy to 6 listopada 1983 roku zaginął mieszkający w Hawkins w stanie Indiana Will Byers.

Stranger Things to list miłosny do klasycznych filmów gatunkowych z lat 80-tych, które porwały całe pokolenie. Jego akcja rozgrywa się w pozornie zwyczajnym miasteczku Hawkins w amerykańskim stanie Indiana. Po tym, jak pewien chłopiec dosłownie rozpływa się w powietrzu, jego przyjaciele, rodzina i lokalna policja, którzy próbują dociec prawdy, zostają wplątani w niewiarygodnie tajemniczą intrygę, w której nie brakuje tajnych eksperymentów rządowych i przerażających sił nadprzyrodzonych Pod powierzchnią miasta kryją się niebezpieczne wrota, które łączą nasz świat z potężną i mroczną krainą. Przyjaźnie zostaną wystawione na próbę, a życie bohaterów ulegnie zmianie, ponieważ to, co odkryją, zmieni Hawkins, a być może cały świat, na zawsze. 

Stranger Things to serial oryginalny Netflix, którego twórcami są Matt i Ross Dufferowie.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Witcher: Blood Origin - nowa aktorka dołącza do obsady.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.