AMC publikuje pierwszą zapowiedź 7. sezonu Fear the Walking Dead

}

Data: 25 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Premiera 7. sezonu Fear the Walking Dead, spin-offa jednej z najpopularniejszych serii o apokalipsie zombie w poniedziałek, 18 października o 3:00 oraz 22:00 na AMC. Poniżej opublikowany teaser.

Teddy (John Glover) urzeczywistnił swoją wizję „Końca”, kiedy zdetonował głowice nuklearne w Teksasie. Jednak to ci, którzy przeżyli, muszą zdecydować jak będzie wyglądał „Początek”. I będą musieli to zrobić w świecie pozbawionym światła i nadziei, w którym powietrze na zewnątrz jest tak samo zabójcze jak szwendacze, z którymi muszą się mierzyć. Ocaleni dowiedzą się, kim naprawdę są i do czego są zdolni. Część z nich stanie na wysokości zadania, inni znajdą nowy cel, a niektórzy zdefiniują się na nowo – nawet jeśli będzie to oznaczało straszliwą cenę dla tych, których kiedyś uważali za rodzinę.

Alycia Debnam-Carey zadebiutowała w roli reżyserki w 7. sezonie serii. Sydney Lemmon powróci jako Isabelle, a Gus Halper dołącza do obsady jako Will.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin otrzyma polski dubbing oraz lektora. Żebrowski ponownie w roli Geralta!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.