w

Wiedźmin otrzyma polski dubbing oraz lektora. Żebrowski ponownie w roli Geralta!

wiedzmin serial nowe zdjecia 758x505
netflix

Serial Wiedźmin, oparty na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego, zostanie udostępniony 20 grudnia na Netflix z polskim dubbingiem, lektorem i napisami.

Opowiadania o Wiedźminie cieszą się w Polsce niezwykle liczną rzeszą fanów. To właśnie dla nich Netflix po raz pierwszy zdecydował się na rzadki zabieg przygotowania zarówno polskiej ścieżki dźwiękowej czytanej przez lektora, jak i pełnego dubbingu serialu. Głównemu bohaterowi, samotnemu łowcy potworów – Geraltowi z Rivii – głosu użyczył nie kto inny, jak Michał Żebrowski. Z kolei Yennefer otrzyma głos od Justyny Kowalskiej, Ciri od Natalii Smagackiej, a polskim Jaskrem został Marcin Franc. 

Pierwsze kwestie dubbingu można usłyszeć na udostępnionym fragmencie serialu dostępnym poniżej. Widzowie mogą wybrać opcję napisów, lektora lub oryginalną angielską wersję językową.

A tutaj macie link to oficjalnej strony serialu na Netflix.

Źródło: news prasowy za Netflix

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

netflix thewitcher ig grid phase004 04 easy resize.com gallerylg 150x150

Wiedźmin – główni bohaterowie na nowych plakatach!

dom z papieru maska dali 150x150

Dom z papieru sezon 4. – Netflix podał datę premiery!