Alfred Molina w zwiastunie thrillera ”Three Pines”

}

Data: 19 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon Prime Video prezentuje pierwszą zapowiedź serialu Three Pines. Produkcja ta to thriller z elementami mroku i tajemnicy, w którym w roli głównej występuje nominowany do nagrody Emmy – Alfred Molina.

Three Pines jest oparty na serii powieści kryminalnych kanadyjskiej autorki Louise Penny, skupiających się wokół głównego inspektora Armanda Gamache. Do Moliny dołączają Rossif Sutherland, Elle-Maijá Tailfeathers, Tantoo Cardinal, Clare Coulter, Sarah Booth, Anna Tierney, Julian Bailey, Tamara Brown, Crystle Lightning, Isabel Deroy-Olson i Anna Lambe.

Główny bohater to starszy inspektor Armand Gamache, który widzi rzeczy, których inni nie widzą – światełko w ciemności, mit w czymś zupełnie przyziemnym i zło w czymś pozornie zwyczajnym. Gdy zostaje przydzielony do wyjaśnienia serii zagadkowych morderstw w Three Pines, pozornie idyllicznej wiosce, stawia czoła długo skrywanym sekretom i kilku własnym demonom.

Premiera serialu w grudniu. Dokładna data zostanie dopiero podana.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Fear the Walking Dead – będzie 7. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.