pixel

Przeczytano:

50 States of Fright – zwiastun antologii grozy od Quibi!

29 09 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma specjalizująca się w krótkim formach serialowych prezentuje zapowiedź swojej antologii grozy wyprodukowanej przez Sama Raimiego, która ukaże nam przerażające historie, które krążą jako miejskie legendy po różnych stanach Ameryki Północnej.

Poznamy historię pewnej kobiety z Iowa, którą terroryzuje duch jej zmarłej matki, a ta w środku szalejącej burzy musi naprawić zepsutą turbinę, aby zapobiec tragedii. Zobaczymy tajemnicze podziemia pod Waszyngtońskim cmentarzem do którego schodzi młoda dziewczyna i zamiast zabawki młodszego brata odnajduje tam o wiele więcej… Będziemy także świadkami tego jako grupa wpływowych osób zjawia się w nawiedzonych hotelu w Kolorado. Z kolei w Missouri młoda dziewczyna Azalea, która dopiero co sprowadziła się do tego stanu poznaje nową przyjaciółkę, która okazuje się być zupełnie kimś innym.

50 states of fright poster scaled 1

Premiera już 28 października br.

Źródło: bloody-disgusting

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również