Jeb Stuart scenarzystą serialu Assassin’s Creed?

15 czerwca 2021 | Newsy

Jak donoszą zagraniczne media zapowiadany projekt Netflixa – serial Assassin’s Creed znalazł swojego scenarzystę. Został nim Jeb Stuart, który na swoim koncie ma m.in. takie filmy akcji jak Szklana pułapka czy W morzu ognia.

Nie jest to jednak jeszcze oficjalna informacja, bowiem ani przedstawiciele Netflixa ani Stuarta nie wypowiedzieli się nic na ten temat.

Powstanie serialu ogłoszono w październiku ubiegłego roku. Assassin’s Creed to gra zręcznościowa stworzona przez kanadyjskich projektantów gier Patrice Desilets, Jade Raymond i Corey May. Pierwsza część wyszła w 2007 roku. Do dzisiaj gra doczekała się ponad 10 kontynuacji i sprzedała się w ponad 155 milionach kopii. Czyni ją to najlepiej sprzedającą się serią gier Ubisoftu.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Polsat – jesienią na łamach stacji pojawią się aż trzy nowe seriale!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy