Jeb Stuart scenarzystą serialu Assassin’s Creed?

}

Data: 15 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media zapowiadany projekt Netflixa – serial Assassin’s Creed znalazł swojego scenarzystę. Został nim Jeb Stuart, który na swoim koncie ma m.in. takie filmy akcji jak Szklana pułapka czy W morzu ognia.

Nie jest to jednak jeszcze oficjalna informacja, bowiem ani przedstawiciele Netflixa ani Stuarta nie wypowiedzieli się nic na ten temat.

Powstanie serialu ogłoszono w październiku ubiegłego roku. Assassin’s Creed to gra zręcznościowa stworzona przez kanadyjskich projektantów gier Patrice Desilets, Jade Raymond i Corey May. Pierwsza część wyszła w 2007 roku. Do dzisiaj gra doczekała się ponad 10 kontynuacji i sprzedała się w ponad 155 milionach kopii. Czyni ją to najlepiej sprzedającą się serią gier Ubisoftu.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Polsat – jesienią na łamach stacji pojawią się aż trzy nowe seriale!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.