30 srebrników powraca z 2. sezonem

}

Data: 23 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Uznany mistrz horroru Álex de la Iglesia, który odpowiada za wspaniały i wywracający do góry nogami świat horroru serial 30 srebrników ogłosił, iż produkcja powróci z drugim sezonem.

Filmowiec informację o powrocie serialu umieścił na Twitterze. Poniżej opublikowany przez niego wpis.

Produkcja opowiada o tragicznym życiu księdza Vergary (w tej roli Eduard Fernández) – egzorcysty, boksera i byłego skazańca, który zostaje zesłany przez władze kościelne do położonej na odludziu hiszpańskiej wioski. Vergara chce zapomnieć i zostać zapomnianym, niestety jego wrogowie szybko orientują się, gdzie można go znaleźć. Kiedy w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, burmistrz Paco (Miguel Ángel Silvestre) oraz dociekliwa lekarka weterynarii Elena (Megan Montaner) próbują dojść prawdy oraz znaczenia pewnej tajemniczej, starożytnej srebrnej monety, która okazuje się mieć związek ze spiskiem zagrażającym porządkowi świata. Tą monetą jest jeden z 30 srebrników, za które Judasz zdradził Jezusa Chrystusa.

Pierwszy sezon serialu liczy 8 odcinków i dostępny jest na HBO GO.

Źródło: Twitter, HBO GO

ZOBACZ TEŻ  Squid Game – mordercza gra się rozpoczyna, zobaczcie teaser!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.