107 nominacji do nagród Emmy dla HBO

}

Data: 30 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

28 lipca w Los Angeles ogłoszone zostały nominacje do tegorocznych Primetime Emmy Awards. W tym roku na statuetkę ma szansę ponad dwadzieścia produkcji HBO, które łącznie otrzymały 107 nominacji. W tegorocznej edycji serial Watchmen otrzymał największą liczbę 26 nominacji i jest liderem wśród seriali. Wśród wyróżnionych produkcji są także: Sukcesja z 18 nominacjami, Westworld – 11 nominacji oraz Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem z 9 nominacji.

Oprócz nich swoje nominacje otrzymali także serial Niepewne (8), Euforia (6), Wielkie kłamstewka (5), Pohamuj entuzjazm (4), Outsider (1).

Warto także zaznaczyć, że wśród produkcji wyróżnionych do tegorocznych nagród Emmy znalazły się też inne seriale dostępne w HBO GO, takie jak: Obsesja Eve, Mrs. America, Opowieść podręcznej, Co robimy w ukryciu, Czarny poniedziałek, Ramy.

Gala rozdania nagród Primetime Emmy ma odbyć się 20 września w Los Angeles.

Źródło: news prasowy za HBO

ZOBACZ TEŻ  Fear the Walking Dead powraca z drugą częścią 6 sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.