Nowe seriale HBO GO – 2021

j

Autor: Piotr Fidala

}

Data: 13 grudnia 2021

Rok 2021 z HBO GO nie jest dłużny swojemu poprzednikowi. Odgłosy wbijanych gwoździ, piłowania i wiercenia w ścianach, stale budzą sąsiada z dołu, dzięki czemu rok 2021 prezentuje nam nowe seriale HBO GO.

Poniżej przedstawiamy wam owoce jego pracy oraz dowód nieprzespanych nocy poczciwego sąsiada z dołu 😉

Angela Black

Nowe seriale HBO GO
fot. hbo go

Angela to kobieta, która mimo swoich starań żyje w okropnym małżeństwie. Wszystko to za sprawą męża, mającego niepohamowane ataki agresji. Jednak jej sytuacja diametralnie się zmienia, gdy kontaktuje się z nią detektyw odsłaniający jej ukryte dotychczas prawdy o jej mężu.

Straż

serial straz 6
fot. hbo

Są tu jacyś fani świata dysku Terry’ego Pratchetty? Jeśli tak to macie szczęście, ponieważ mamy nowy serial nawiązany do jego twórczości. Opowiada on o dosyć dziwacznej grupce bohaterów, wchodzących w skład straży miejskiej, którzy muszą pokrzyżować złowieszcze plany osobom, chcącym wskrzesić wielkiego smoka.

Dzika Republika

dzika republika 3
fot. hbo go

W trakcie trwania wyprawy w góry, która jest związana z programem resocjalizacji młodych przestępców, doszło do nieprzewidzianego incydentu. Skutkiem czego grupa młodocianych przestępców, biorąca udział w programie musi szukać schronienia w Alpach. Zmagania na łonie natury, pozwolą im wytworzyć własną społeczność, która będzie się rządzić ich własnymi prawami.

Na wodach północy

Nowe seriale HBO GO

Patric Summer, by uciec od dręczącej przeszłości, przyjmuje się jako chirurg pokładowy statku płynącego w niebezpieczną podróż w głąb Antarktydy. Na pokładzie statku poznaje Henry’ego Draxa harpunnika o barbarzyńskiej postawie.

Mare z Easttown

Nowe seriale HBO GO

Serial przedstawia losy Mary Sheehan, policjantki żyjącej w małym miasteczku osadzonym w Pensylwanii. Prowadzi ona śledztwo w sprawie morderstwa, a tym samym stara się, by jej dotychczasowe życie się nie rozpadło.

Nierealne

Nowe seriale HBO GO

Akcja dzieje się czasach wiktoriańskiego Londynu, gdzie grupa kobiet przejawia nadprzyrodzone zdolności. Kobiety te, mają ważną misję do wypełnienia, która może przesądzić o losie świata. Misja ta jednak nie będzie taka prosta, gdyż mają one wrogów, którzy starają się im przeszkodzić.

ZOBACZ TEŻ  Seriale osadzone w XIX wieku - 14 propozycji

Nowe seriale HBO GO – Podsumowanie

Jak widać, HBO GO nie rozczarowuje, dając nam ciekawe propozycje na spędzenie wolnego wieczoru. Motywów i uroku w nowych produkcjach jest sporo, więc niewątpliwie każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Oczywiście zachęcamy was do podzielenia się waszymi spostrzeżeniami związanymi z nowymi seriami HBO GO 🙂

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze