Kontynuacje seriali 2023. Co szykuje Netflix?

j
}

Data: 25 lutego 2023

Miłośnicy seriali będą mieli kilka ciekawych produkcji na Netflixie, które z pewnością warto obejrzeć. Chociaż niektóre z nich nieco się załamały względem pierwszych sezonów lub mają mieszane opinie, to są znakomitym sposobem na spędzenie wolnych wieczorów.

Kontynuacje seriali 2023 – Netflix

Najciekawsze seriale na Netflixie są w stanie wciągnąć na długie godziny i zapewnić znakomitą rozrywkę. Nawet jeśli nie jest się wielkim fanem konkretnej serii, to można dać się porwać historii. Jakie seriale na Netflixie warto obejrzeć w 2023 roku?

Lupin (3 sezon)

Kontynuacje seriali 2023
fot. Netfilx, Kontynuacje seriali 2023

Fani Assane’a z niecierpliwością wyczekują kontynuacji jego przygód. Jeden z popularniejszych seriali Netflixa szybko wspina się na szczyty i niebawem zaprezentuje trzeci sezon. Teraz jest dobry moment na nadrobienie poprzednich dwóch, jeśli jeszcze się ich nie oglądało.

Śnieżna dziewczyna (miniserial)

Porywający thriller, w którym dziennikarka Miren postanawia pomóc obcej rodzinie w poszukiwaniach zaginionej dziewczynki. Od parady w Maladze nikt jej nie widział. Co stało się z dzieckiem i jak mogło dojść do takiej sytuacji?

Ty (sezon 4)

bez tytulu 1
fot. screen z youtube, Kontynuacje seriali 2023

Wciągający thriller z elementami kryminału i komedii. Charyzmatyczny socjopata patrzy na świat w oryginalny sposób. Jest inteligentny i spostrzegawczy, a jednocześnie nie jest w stanie zrozumieć ludzkich uczuć i nie jest skłonny do empatii. Znajduje znakomite wyjaśnienia na popełniane przez siebie błędy i jest w stanie z łatwością (przynajmniej przed sobą) usprawiedliwić każde morderstwo.

Trzeci sezon nieco odbiegł od schematu i pojawiło się w nim więcej nieścisłości. Za mało było również głównego bohatera w całej historii, a serial skupił się bardziej na jego otoczeniu, co zabrało nieco uroku produkcji. Mimo to fani z niecierpliwością oczekują dalszych przygód Joe, który wplątał się w naprawdę poważne kłopoty.

ZOBACZ TEŻ  Najprzystojniejsi serialowi aktorzy

Nasza recenzja pierwszego sezonu.

Wikingowie. Walhalla (sezon 2)

bez tytulu
fot. netflix

Ciekawa produkcja, która ukazuje losy Kattegat i jego mieszkańców, a także sięga znacznie dalej, do Anglii i na Ruś. Wciągająca historia pełna jest brutalności, spisków i nordyckich wierzeń. Nic dziwnego, że fani czekają na dalsze opowieści o ich ulubionych bohaterów, chociaż o serialu jest znacznie ciszej niż o Wikingach z Ragnarem Lothbrockiem.

Wiedźmin (sezon 3)

bonus teaser art wiedzmin rodowod krwi netflix 1
fot. Netflix

Serial, który podzielił fanów znanej serii. Jeśli nie czytało się książki Andrzeja Sapkowskiego, to produkcja Netflixa jest całkiem przyjemna. W przeciwnym razie mogą drażnić znaczne zmiany wprowadzone względem oryginału, ponieważ serial dalece odbiega od materiału źródłowego. W 2023 roku pojawi się kontynuacja przygód Geralta, która jest mocno wyczekiwana przez miliony widzów.

Cień i Kość (sezon 2)

shadow and bone s2 5 1 e1670525166759
fot. netflix

Intrygujący serial fantasy utrzymany w dość mrocznych klimatach. Młoda wojowniczka odkrywa, że dysponuje potężną mocą. Być może jest to jedyny sposób, aby usunąć tajemniczą ciemność i zjednoczyć ludzi we wspólnej walce o lepszą przyszłość. Czy kobieta, o której ponoć mówią legendy, rzeczywiście jest do tego zdolna?

Squid Game (sezon 2)

squid game gi hun e1636474729973
fot. netflix

Szokujący i krwawy serial, który szturmem podbił Netflixa. Grupa zdesperowanych, ubogich ludzi zgadza się na wzięcie udziału w dziecięcych grach. Chociaż nagroda dla zwycięzcy jest ogromna i z pewnością odmieni życie, to cena za jej zdobycie będzie niezwykle wysoka.

Kontynuacje seriali 2023

A na jakie kontynuacje seriali 2023 czekasz najbardziej Ty?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Weronika

    Warto wspomnieć jeszcze o serialu Ginny & Georgia i sezonie 3 wszystkie odcinki już od stycznia sa dostępne na Netflixie.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.