w

Wynonna Earp jednak powróci! 4 sezon rozpocznie produkcję!

wynonna earp melanie scrofano
screenrant

Po dość długim oczekiwaniu na informację o rozpoczęciu produkcji kolejnego sezonu, stacja Syfy nareszcie opublikowała informację odnośnie jego realizacji. Premiera czwartego sezonu zapowiadana jest na przyszły rok.

Wieści o zamówieniu kontynuacji pojawiły się już w zeszłym roku, jednak okazało się, że IDW Entertainment, firma produkująca serial ma problemy finansowe i temat czwartego sezonu stanął pod znakiem zapytania. Jednak jak widać cała sprawa zakończyła się dla serialu pozytywnie.

Serial ten opiera się na komiksie i opowiada o przygodach Wynonny, która jest prawnuczką Wyatta Earpa, słynnego rewolwerowca. Wynonna wypełnia swoje przeznaczenie i podobnie jak Wyatt walczy z demonami i innymi nadprzyrodzonymi istotami, których jedynym celem jest zniszczenie ludzi i świata. W tytułowej roli ponownie zobaczymy Melanie Scrofano.

Obecnie na polskim Netflixie dostępne są dwa pierwsze sezony serialu.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pacific rim jaegers march over ocean 150x150

Pacific Rim – serial anime od Netflixa otrzymał oficjalne zamówienie!

img br 150x150

Oglądaj ulubione seriale również na wakacjach w UE. Sprawdź, co się zmieniło