Westworld – ostatni odcinek 2. sezonu – są zdjęcia!

22 czerwca 2018 | Newsy

24. czerwca, czyli już za 2 dni, premierę będzie miał ostatni odcinek 2. sezonu Westworld. Z tej okazji HBO GO pokazało zdjęcia promujące „The Passenger”.

Sprawdźcie sami!

Westworld to serial science fiction emitowany przez HBO GO. W parku rozrywki o tytułowej nazwie, imitującym Dziki Zachód każdy może spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Bohaterami, których można tam spotkać są m.in. tajemniczy Mężczyzna w czerni – uosobienie zła oraz Dolores Abernathy – piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. W parku, w którym można realizować swoje fantazje i walczyć z hostami – androidami nie wszystko jednak przebiega tak, jak zakładał jego założyciel – naukowiec Robert Ford.

ZOBACZ TEŻ  Najpiękniejsze scenerie z seriali

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!