Walker – Matt Barr dołącza do obsady

}

Data: 8 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Matt Barr, aktor znany z serialu Jeździec bez głowy czy Valor dołączył właśnie do obsady serialu Walker skupiającego się na słynnym stróżu prawa.

Barr zagra u boku Jareda Padaleckiego wcielającego się w Cordella Walkera, bohatera znanego z kultowego serialu Strażnik Teksasu. Sportretuje on postać Hoyta, najlepszego przyjaciela Walkera, który znajdzie się po przeciwnej stronie prawa.

Walker rozwiązując przestępstwa w jednej z elitarnych jednostek pragnie powrócić do swojej rodziny. Jest wdowcem oraz ojcem dwójki dzieci. Wracając, po dwóch latach działania pod przykrywką, w rodzinne strony, nie dane będzie mu osiąść na laurach. Odkrywa, że jego problemy jeszcze się nie skończyły, a przestępcy nie śpią. Otrzymuje nowego partnera, a raczej partnerkę Micki Ramirez, z którą nabiera coraz większych podejrzeń co do okoliczności śmierci jego żony Emily.

Premiera serialu Walker na The CW już 21 stycznia 2021 roku.

Źródło: ew.com

ZOBACZ TEŻ  Dochodzenie – serial kryminalny trafia na Ale kino+ i Canal+ online

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.