The Walking Dead: World Beyond – nowy teaser i data premiery!

18 sierpnia 2020 | Newsy

AMC opublikowało nową zapowiedź drugiego spin-offa wywodzącego się od serialu matki The Walking Dead. Jego premiera już 4 października 2020 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=t5VdF–yUYA

Serial ten ma opowiadać o pierwszym pokoleniu, które wychowało się po apokalipsie. Nie zna ono świata sprzed niej. Młodzi ludzie dorastali w bezpiecznej enklawie, jednak mając ku temu ważne powody decydują się opuścić schronienie i wyruszają na misję. Teraz już nic nigdy nie będzie takie samo. Jedni zostaną bohaterami, inni złoczyńcami. Każdego otaczający świat napiętnował inaczej.

W obsadzie serialu znajdują się Alexa Mansour, Nicolas Cantu, Hal Cumpston, Annet Mahendru, Aliyah Royale, Nico Tortorella, Joe Holt, Julia Ormond, Natalie Gold, Al Calderon, Scott Adsit i Ted Sutherland. Za produkcję odpowiadają Matt Negrete i Scott M. Gimple.

The Walking Dead: World Beyond z góry zaplanowany jest jako serial limitowany. Ma mieć dwa sezony.

Źródło: comicbook

ZOBACZ TEŻ  Titans - zapowiedź, w której Robin spotyka... Robina!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również