w

The Walking Dead: World Beyond – nowy teaser i data premiery!

the walking dead world beyond e1597424170758

AMC opublikowało nową zapowiedź drugiego spin-offa wywodzącego się od serialu matki The Walking Dead. Jego premiera już 4 października 2020 roku.

Serial ten ma opowiadać o pierwszym pokoleniu, które wychowało się po apokalipsie. Nie zna ono świata sprzed niej. Młodzi ludzie dorastali w bezpiecznej enklawie, jednak mając ku temu ważne powody decydują się opuścić schronienie i wyruszają na misję. Teraz już nic nigdy nie będzie takie samo. Jedni zostaną bohaterami, inni złoczyńcami. Każdego otaczający świat napiętnował inaczej.

W obsadzie serialu znajdują się Alexa Mansour, Nicolas Cantu, Hal Cumpston, Annet Mahendru, Aliyah Royale, Nico Tortorella, Joe Holt, Julia Ormond, Natalie Gold, Al Calderon, Scott Adsit i Ted Sutherland. Za produkcję odpowiadają Matt Negrete i Scott M. Gimple.

The Walking Dead: World Beyond z góry zaplanowany jest jako serial limitowany. Ma mieć dwa sezony.

Źródło: comicbook

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

perry mason okladka

„Perry Mason” – recenzja 1. Sezonu – Ze skandalem mu do twarzy

bez tytulu 6

The Duchess – zwiastun nowej komedii od Netflixa