w

The Punisher – mamy teaser 2. sezonu!

punisher
Źródło: youtube.com

Netflix wraz z Marvel Entertainment na Twitterze opublikowali pierwszą oficjalną zapowiedź 2. sezonu serialu The Punisher.

Wraz ze zwiastunem podana została także data premiery. Wynika z niej, że produkcja powróci jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 18 stycznia. Jednak data ta nie została podana w video. Taką informację na swoim Twitterze umieścił jeden z oddziałów Netflixa z Bliskiego Wschodu i Afryki. Ciekawe jest to, że wpis dość szybko został usunięty, co może świadczyć o tym, iż data premiery miała być utrzymywana w tajemnicy do samego końca.

The Punisher opowiada historię Franka Castle, który po stracie swojej rodziny prowadzi samotną krucjatę poszukując zemsty i sprawiedliwości. O fabule drugiego sezonu niewiele wiadomo. Na teaserze widzimy, że Castle pali dokument, który dostał po wydarzeniach z pierwszej serii i prawdopodobnie wraca do roli Punishera.

W roli tytułowego bohatera ponownie zobaczymy Jona Bernthala, a Ben Barnes powróci jako Jigsaw.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Outlander

Outlander 4 – foto z finałowego odcinka!

Prawo i porządek: sekcja specjalna

Prawo i porządek: sekcja specjalna – gościnny występ Bananowego doktora