The Punisher – mamy teaser 2. sezonu!

2 stycznia 2019 | Newsy

Netflix wraz z Marvel Entertainment na Twitterze opublikowali pierwszą oficjalną zapowiedź 2. sezonu serialu The Punisher.

Wraz ze zwiastunem podana została także data premiery. Wynika z niej, że produkcja powróci jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 18 stycznia. Jednak data ta nie została podana w video. Taką informację na swoim Twitterze umieścił jeden z oddziałów Netflixa z Bliskiego Wschodu i Afryki. Ciekawe jest to, że wpis dość szybko został usunięty, co może świadczyć o tym, iż data premiery miała być utrzymywana w tajemnicy do samego końca.

The Punisher opowiada historię Franka Castle, który po stracie swojej rodziny prowadzi samotną krucjatę poszukując zemsty i sprawiedliwości. O fabule drugiego sezonu niewiele wiadomo. Na teaserze widzimy, że Castle pali dokument, który dostał po wydarzeniach z pierwszej serii i prawdopodobnie wraca do roli Punishera.

W roli tytułowego bohatera ponownie zobaczymy Jona Bernthala, a Ben Barnes powróci jako Jigsaw.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things sezon 3. - nowa zapowiedź oraz plakaty z bohaterami!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram