The Plague Year – powstanie miniserial o pladze dżumy

2 grudnia 2020 | Newsy

Dla History Channel powstanie miniserial, który opowie o pladze dżumy jaka nawiedziła XVII-wieczną Anglię. Odpowie za niego twórca hitowego serialu Wikingowie – Michael Hirst.

Projekt zatytułowany ma być The Plague Year i powstaje dla A + E Studios. Scenariusz do niego napisze Coleman Herbert. Hirst został producentem wykonawczym.

Ujrzymy portret Londynu z 1665 roku, kiedy to doszło do największego w historii wybuchu dżumy. Wydarzenie to znane jest jako Wielka zaraza. Zmarło wtedy około 1/5 całej populacji tego miasta. Zobaczymy społeczeństwo pogrążone w chaosie, jedni opuszczają miasto, podczas gdy inni starają się jakoś sobie radzić.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Batwoman obsadzona - Ruby Rose dołącza do Arrowverse

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!