The I-Land – jest oficjalna zapowiedź i plakat!

}

Data: 30 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Na dwa tygodnie przed premierą nowej serii The I-Land, Netflix opublikował pierwszą pełną zapowiedź tej produkcji oraz plakat. Zerknijcie jak prezentuje się tajemnicza wyspa.

https://youtu.be/GxpwiwOdMHk

Dziesięcioro osób budzi się na nieznanej wyspie, nie wiedzą gdzie są, ani jak się na niej znaleźli. Robią wszystko, aby przetrwać i wrócić do domu. Jednak z czasem wyspa okazuje się groźniejsza niż przypuszczali. Miejsce to skrywa bowiem wiele mrocznych sekretów, a rozbitkowie co rusz poddani zostają ekstremalnym wyzwaniom psychicznym i fizycznym. Czy uda im się rozwiązać zagadkę wyspy i wrócić do domu?

Fabuła The I-Land do złudzenia przypomina kultowy już serial Lost: Zagubieni, ale czy produkcja ta odniesie podobny sukces? O tym przekonamy się już niedługo. Premiera siedmioodcinkowego serialu już 12 września.

til vertical main rgb en e1567096983762
netflix

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Young Rock – powstaje serial o młodości Dwayne'a Johnsona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.