w

The Boys sezon 2. – bojkot formy emisji serialu!

boysclip

W ubiegły piątek, tj. 4 września na platformie Amazon Prime Video swoją premierę miał drugi sezon serialu The Boys, na który wszyscy fani produkcji czekali z niecierpliwością. Jednak nie spodobała się im forma emisji serialu i nawołują teraz do bojkotu platformy.

W zeszłym roku Amazon udostępnił od razu cały pierwszy sezon serialu. Teraz patrząc na jego wielką popularność zdecydowano o tym, iż na początek w serwisie pojawią się trzy pierwsze epizody, a kolejne odcinki debiutować będą co tydzień. Jak można się domyślać wielu osobom się to nie spodobało.

Pomimo, iż drugi sezon zyskał doskonałe opinie to fani przeprowadzają bojkot oceniając go najniższą oceną z możliwych. Oczywiście nie jest to ocena serialu, a formy jego emisji, co uzasadniają w licznych komentarzach.

Myślicie, że taka akcja ma sens i Amazon kolejny sezon The Boys pokaże już w całości?

Źródło: spidersweb

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 4

Patria – nowy hiszpański serial HBO Europe na podstawie powieści Fernando Aramburu

bez tytulu 5

Ratched – finałowy zwiastun serialu Netflixa o siostrze Mildred Ratched