w

Superman i Lois – nadchodzi nowy serial o bohaterach DC

superman i lois 5 1000

Superman i Lois, najnowszy serial Warner Bros. Television na podstawie bohaterów komiksów DC, będzie miał swoją premierę w HBO GO już 24 lutego.

W serialu Superman i Lois, Tyler Hoechlin jako najsłynniejszy na świecie superbohater oraz Elizabeth Tulloch w roli najbardziej znanej dziennikarki rodem z kart komisu, nie radzą sobie ze stresem, presją i złożonością bycia rodzicami w dzisiejszym skomplikowanym świecie. Aktorzy już wcześniej wcielali się w te kultowe postaci w wielu odcinkach produkcji o suberbohaterach z uniwersum Arrowverse.

Obok Tylera Hoechlina oraz Elizabeth Tulloch w produkcji występują: Erik Valdez, Jordan Elsas, Alexander Garfin, Inde Navarrette, Wolé Parks oraz Adam Rayner, a także Dylan Walsh i Emmanuelle Chriqui.

Serial Superman i Lois powstał na podstawie bohaterów komiksów DC, wykreowanych przez Jerry’ego Siegela oraz Joe’go Shustera. Producentem serialu jest Berlanti Productions we współpracy z Warner Bros. Television. Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Greg Berlanti, Todd Helbing, Sarah Schechter oraz Geoff Johns.

Premiera serialu Superman i Lois zaplanowana została na 24 lutego 2021 roku w HBO GO.

superman i lois 16 1000
superman i lois 19 1000

Źródło: news prasowy za HBO

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

uzo aduba variety big ticket podcast 2

Uzo Aduba na pierwszym zdjęciu z rebootu serialu Terapia

ltyv 112219 0465r2

Gofcia i Mochi – zwiastun i zdjęcia z nowego programu dla dzieci Netflixa