spinning out

Spinning Out – zwiastun nowego serialu Netflixa z Kayą Scodelairo

12 grudnia 2019 | Newsy

Netflix opublikował pierwszą zapowiedź nowego serialu, w którym Kaya Scodelairo wystąpi jako wyczynowa łyżwiarka figurowa.

Podczas jednego z ważnych występów Kat Baker, bohaterka grana przez Scodelairo zaczyna się krztusić i kończy występ. Później mimo wielu rodzinnych i osobistych problemów stara się odbudować swoją karierę.

Serial ten składać się będzie z 10 odcinków, których pomysłodawczynią jest Samantha Statton, była łyżwiarka figurowa. W obsadzie znajdują się także January Jones, Evan Roderick, Sarah Wight Olsen, Will Kemp, Kaitlyn Leeb, Amanda Zhou i Mitchell Edwards.

Premiera serialu w Nowy Rok.

Źródło: vulture

ZOBACZ TEŻ  Spinning out – recenzja 1. sezonu. – Można dostać zawrotu głowy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram