Ricky Martin z główną rolą w komediowym serialu Apple TV+

}

Data: 24 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Gwiazda latynoskiej muzyki Ricky Martin wystąpi w głównej roli w komediowym serialu Apple TV+ Mrs. American Pie. Wcieli się on w bohatera imieniem Robert.

Martin wystąpi u boku Kristen Wiig, Alison Janney i Laury Dern. Mrs. American Pie składać ma się z dziesięciu odcinków, a jego fabuła opiera się na powieści autorstwa Juliet McDaniel.

Występ w tej komediowej produkcji jest dla Martina kolejną dużą rolą po występie w roli Antonio D’Amico w serialu Zabójstwo Gianniego Versace należącym do antologii American Crime Story.

Akcja serialu rozgrywa ma się we wczesnych latach 70. XX wieku. Główną bohaterką jest Maxine Simmons, kobieta która próbuje zająć swoje miejsce przy najbardziej ekskluzywnym stole Ameryki: wyższych sfer Palm Beach. Patrząc na jej starania będziemy wciąż zadawać sobie pytania takie jak: Kto zajmuje miejsce przy stole? Jak je zdobyć? I Jak wiele można poświęcić, by dostać się do tej elity?

Serial wyreżyseruje Tate Taylor na podstawie scenariusza Aby Sylvia.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Flash sezon 5 – zwiastun 10. odcinka

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.