Poznajcie obsadę That ’90s Show

}

Data: 2 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix pracuje nad nową wersją kultowego amerykańskiego sitcomu Różowe lata 70. Produkcja nosi tytuł That ’90s Show. Wiadomo już, że powróci większość oryginalnej obsady.

Oprócz wcześniej ogłoszonych Kurtwooda Smitha i Debry Jo Rupp, w produkcji wystąpią Topher Grace, Laura Prepon, Ashton Kutcher, Mila Kunis i Wilmer Valderrama. Z nowych twarzy zobaczymy Callie Haverda oraz Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi i Sam Morelos.

Do swojej roli nie powróci jednak Danny Masterson, który postawione ma zarzuty dotyczące napaści na tle seksualnym.

Akcja That ’90s Show rozgrywać ma się w 1995 roku. Główną bohaterką będzie Leia Forman, córka Erica i Donny, która latem odwiedza swoich dziadków – Reda i Kitty mieszkających dalej w Point Place w stanie Wisconsin. Tam zaprzyjaźnia się z nowym pokoleniem dzieciaków.

Netflix złożył zamówienie na sezon liczący 10. odcinków.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Tato, nie rób mi obciachu – Jamie Foxx w zwariowanej familijnej komedii Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.