w

Moon Knight – serial znalazł reżysera!

egyptian director mohamed diab
fot. wikipedia

Superbohaterski serial Disney+ nabiera kształtów. Po niedawnej informacji o tym, iż Oscar Isaac jest w trakcie zaawanasowanych negocjacji na odtwórcę głównej roli, przyszła teraz pora na poszukiwanie reżysera. Kontrakt podpisał egipski filmowiec Mohamed Diab.

Diab na swoim koncie ma kilka ciekawych produkcji. Są to m.in. film Zderzenie czy Kair 6,7,8. Jednak reżyseria formatu telewizyjnego będzie dla niego debiutem. Miejmy nadzieję, że sprosta wyzwaniu.

Serial o przygodach Moon Knighta należeć będzie do 4 fazy kinowego uniwersum Marvela. Moon Knight to alter ego Marca Spectora, byłego agenta CIA, który prawie zginął z rąk terrorysty Bushmana. Od niechybnej śmierci ocalił go bóg księżyca Khonshu, dając mu wielką siłę i wytrzymałość. W umyśle Moon Knight zachodzi wielka burza, bowiem spotykają się w nim aż cztery osobowości, a on sam w swoim sposobie działania potrafi być niezwykle brutalny.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

americangods

Amerykańscy bogowie sezon 3. – Gaiman ogłosił datę premiery!

ktos musi umrzec 800x445 1

Ktoś musi umrzeć- recenzja 1. Sezonu – Serial z niewykorzystanym potencjałem