Midnight Mass rozpoczyna swoją produkcję!

18 sierpnia 2020 | Newsy

Mike Flanagan, twórca Nawiedzonego domu na wzgórzu i jego duchowej kontynuacji The Haunting of Hill House poinformował, że produkcja jego kolejnego projektu grozy właśnie się rozpoczęła.

Midnight Mass ma składać się z 7. odcinków. Jego fabuła rozgrywać się będzie wokół małej społeczności żyjącej na wyspie, która zaczyna doświadczać cudów i niepokojących omenów, a wszystkie te zdarzenia rozpoczynają się po przybyciu tajemniczego, młodego kapłana.

W obsadzie nowego serialu znajdują się Robert Longstreet, Annabeth Gish, Henry Thomas, Michael Trucco, Samantha Sloyan, Crystal Balint, Matt Biedel, Kristin Lehman, Igby Rigney i Annarah Shephard. Za produkcję odpowiada Flanagan i Trevor Macy.

Premiera w przyszłym roku na Netflixie.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Midnight Mass – Netflix zamawia kolejny horror!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy