Ju-On: Origins – ”Klątwa” w serialowej wersji

}

Data: 19 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Na Netflix zmierza bardzo ciekawa produkcja dla fanów horroru i japońskiej serii Ju-On (u nas znanej jako Klątwa). Platforma opublikowała kilka nowych zdjęć z serialu, które zobaczyć możecie poniżej. Wcześniej w sieci pojawił się także zwiastun.

Ju-On: Origins (polski tytuł Klątwa Ju-on: Początek) jest koprodukcją NBCUniversal Entertainment Japan i Netflixa. Główni bohaterowie to badacz zjawisk paranormalnych Odajima i telewizyjna gwiazda Haruka Honjo. Kobieta ta w swoim mieszkaniu zaczyna słyszeć niepokojące odgłosy. Oboje zaczynają badać historię przeklętego domu, co z pewnością nie skończy się dla nich dobrze.

Za reżyserię odpowiada Sho Miyake, która pracowała na scenariuszu autorstwa Yo Takahashiego i Takashige Ichise. W obsadzie aktorskiej znajdują się Yoshiyoshi Arakawa jako Odajima, Yuina Kuroshima jako Haruka, Ririka, Koki Osamura, Mai Takahashi, Kai Inowaki, Ryushin Tei, Yuya Matsuura, Kaho Tsuchimura, Tokio Emoto, Nobuko Sendo i Kana Kurashina.

512am8 7
netflix
512am8 6
netflix
512am8 5
netflix
512am8 4
netflix
512am8 3
netflix
512am8 2
netflix
512am8 1
netflix
512am8
netflix

Premiera serialu już 3 lipca 2020 roku na Netflix. Zainteresowani?

Źródło: bloody-disgusting

ZOBACZ TEŻ  Templariusze - Mark Hamill jako średniowieczny rycerz

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.