Jack Ryan – twórcy potwierdzają część spekulacji na temat 2. sezonu

5 września 2018 | Newsy

j

Zakończenie pierwszego sezonu opartego na twórczości Toma Clancy’ego serialu Jack Ryan zdradza, wokół czego toczyć się będzie fabuła kolejnych odcinków.

Taką informację w jednym z wywiadów potwierdzili twórcy serialu – Graham Roland oraz Carlton Cuse.

[W dalszej części wystąpić mogą spoilery] Panowie zapewniają, że relacja między Jackiem i jego mentorem – Greerem, będzie kontynuowana, mimo iż ten drugi przeniesiony został do Rosji. Awans Jacka na wyższe stanowisko może sugerować, że fabuła serialu będzie zmierzać w tym samym kierunku co książkowe losy Ryana, który ostatecznie został Prezydentem USA.

ZOBACZ TEŻ  Seriale o tajnych agentach - aż 35 propozycji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!