Hugh Laurie w nowym serialu George’a Clooneya

4 kwietnia 2018 | Newsy

j

Brzmi ciekawie, prawda? Serialowy Dr House w serialu stworzonym przez George’a Clooneya, który de facto będzie tam razem z nim grał. 

Dopiero co Laurie zakończył grę w Change, a już powraca w głównej roli w serialu Catch-22, miniprodukcji od Hulu.

Laurie zagra tajemniczego Majora de Coverleya, dyrektora generalnego dywizjonu w bazie lotniczej Pianosa. Szlachetna postać, de Coverley żyje po swojemu. Jest podziwiany przez mężczyzn. Spędza czas na rzucaniu podkowami, miksowaniu martini, słuchając jazzu na fonografie i wynajmując mieszkania dla oficerów w każdym nowym mieście, które Amerykanie mieszkają.

Jest to ekranizacja powieści Paragraf 22, Josepha Hellera.

 

 

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – data premiery, plakat i pierwsza oficjalna zapowiedź 2. sezonu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy