w

Grease – nadchodzi spin-off musicalu

grease 1200 1200 675 675 crop 000000
fot. comingsoon

Paramount+ wykupiło od HBO Max prawa do serialowego spin-offa muzycznego hitu Grease. Produkcja do tej pory nosiła tytuł Grease: Rydell High, jednak nowe studio zmieniło również jej nazwę na Rise of the Pink Ladies.

Teraz serial trafi na zrewitalizowaną platformę streamingową Paramount+. HBO Max po zamówieniu produkcji w zeszłym roku i rozpoczęciu początkowych prac nad nią, zdecydował się nie kontynuować tego projektu. Decyzję taką podjęto po zmianach jakie zaszły w zarządzie.

Twórczynią i autorką scenariusza do serialu jest Annabel Oakes. Jego akcja rozegra się w latach 50 XX wieku. Ukaże nam klimat tamtych lat. Zobaczymy jak główni bohaterowie się poznali i jak wielkim trudem jest dojrzewanie. Usłyszymy wiele klasycznych dla tego okresu utworów muzycznych, ale pojawi się także coś bliższego widzom współczesnym.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i know what you did last summer min1

Koszmar minionego lata zostanie serialem!

30 srebrnikow  2020 hbo nordic ab. all rights reserved. photographer manolo pavon 4 1000

30 srebrników – nowy hiszpański serial HBO Europe. Premiera w listopadzie!