Finałowy sezon Zadzwoń do Saula zostanie podzielony na dwie części

}

Data: 9 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media, będący obecnie w produkcji szósty i zarazem finałowy sezon serialu Zadzwoń do Saula, podzielony zostanie na dwie części. Ma on składać się z 13 epizodów. Pierwsza część zadebiutuje prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2022 roku.

Informację o tym do mediów podała aktorka Rhea Seehorn. Nie ujawniła ona jednak żadnych szczegółów na temat postaci w która się wciela. Potwierdziła za to, że Bob Odenkirk, który dwa miesiące temu powrócił na plan po przebytym zawale serca, radzi sobie bardzo dobrze. Dodała także, że sezon ten będzie szalony.

Głównym bohaterem Zadzwoń do Saula jest Saul Goodman/Jimmy McGill, w tej roli Bob Odenkirk. Akcja serialu dzieje się przed wydarzeniami ukazanymi w Breaking Bad. W odcinkach piątego sezonu byliśmy świadkami dokończenia przemiany Jimmy’ego w prawnika Saula.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – jest pierwszy teaser crossoveru!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.