Przeczytano:

Feel Good otrzymuje zamówienie na 2. sezon

08 12 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma Netflix oficjalnie złożyła zamówienie na drugi sezon dramatu Feel Good. Decyzja o odnowieniu podjęta została po ponad pół roku od premiery pierwszego sezonu, który składa się z ośmiu epizodów.

Główną bohaterką serialu jest stand-uperka Mae Martin, która lawiruje między nowym, skomplikowanym związkiem ze swoją dziewczyną George, która niedawno była jeszcze hetero, a wyzwaniami dopiero co osiągniętej trzeźwości.

Twórczynią serialu i główną aktorką jest sama Mae Martin. Produkcja ta oparta została na jej prawdziwych doświadczeniach.

Jestem bardzo podekscytowana możliwością powrotu do świata ‘Feel Good’ i zobaczenia dalszej historii miłosnej Mae i George’a, aż do dramatycznego zakończenia, które zawsze planowaliśmy. – powiedziała Mae Martin

W drugim sezonie do obsady dołączają Jordan Stephens, John Ross Bowie, Eve i Eleanor Matsuura. Premiera nowych epizodów w 2021 roku.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również