w

Brooklyn Nine-Nine – aktorzy publikują zdjęcia z planu 6. sezonu

b99

Po tym jak Brooklyn Nine-Nine został brutalnie anulowany przez FOX w trakcie 5. sezonu, ratunkiem dla popularnego serialu komediowego została stacja NBC. Trwają prace nad nowymi odcinkami, o czym przypominają sami aktorzy, publikując zdjęcia z planu.

Po anulowaniu serii przez FOX, wielu fanów zaczęło głośno domagać się wznowienia prac nad serialem. Brooklyn Nine-Nine został dość ciepło przyjęty przez widzów i krytyków, a głównym powodem zaprzestania prac nad nim była rzekoma spadająca oglądalność.

Nie bez znaczenia jest fakt, że 5. sezon kończył się wrednym cliffhangerem i sympatycy załogi 9-9 zwyczajnie chcą wiedzieć, jakie będą dalsze losy bohaterów.

W obsadzie Brooklyn Nine-Nine znajdują się Andy Samberg, Melissa Fumero, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Stephanie Beatriz, Chelsea Peretti oraz Andre Braugher. Nowe odcinki ukażą się prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku.

Avatar

Napisane przez Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

glow e1534794453589

GLOW – Netflix zamawia 3. sezon

star wars resistance release date trailer news

Star Wars Resistance – w serii pojawi się Leia Organa