Apple TV+ wyznacza datę premiery The Afterparty

}

Data: 18 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ wyznaczyła datę premiery komediowego serialu The Afterparty, w którym starać będziemy się wraz z bohaterami odkryć tajemnicę pewnego morderstwa.

The Afterparty zadebiutuje 28 stycznia 2022 roku. W ten dzień do serwisu trafią trzy pierwsze odcinki. Kolejne pojawiać będą się pojedyńczo co tydzień. Serial składa się z ośmiu epizodów.

Za serial odpowiada Chris Miller, który jest jego pomysłodawcą, reżyserem i showrunnerem. W obsadzie produkcji znajdują się Tiffany Haddish, Sam Richardson, Zoë Chao, Ben Schwartz, Ike Barinholtz, Ilana Glazer, Jamie Demetriou, Dave Franco i John Early.

Fabuła serialu opowie o pewnym zagadkowym morderstwie do którego doszło na licealnym zjeździe. Każdy z odcinków opowie o tej samej nocy, ale z perspektywy innej postaci, co skutkować będzie niepowtarzalnym stylem wizualnym i gatunkiem pasującym do osobowości narratora.

Źródło: TVInsider

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – polska premiera serialu w Warszawie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.