Styczeń na kanałach HBO!

}

Data: 1 stycznia 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Wiemy już co czeka na nas w styczniu na HBO GO. To teraz zapoznajcie się z programem stacji telewizyjnych – HBO, HBO2 i HBO3.

Seriale w styczniu:

[premiery]

 • Temple II, odc. 1 – drugi sezon serialu z Markiem Strongiem w roli lekarza po przejściach, który postanawia stworzyć w podziemiach Londynu niecodzienną klinikę dla przestępców, nielegalnych imigrantów i rozmaitych dziwaków (premiera pierwszego odcinka 5 stycznia, kolejne w środy, HBO3).
 • Angela Black, odc. 1 – uwięziona w małżeństwie kobieta zdaje się akceptować swój los. Jednak wszystko się zmienia, kiedy pewnego dnia kontaktuje się z nią prywatny detektyw, który obnaża przed nią kilka przerażających prawd dotyczących jej agresywnego męża (premiera pierwszego odcinka 6 stycznia, kolejne w czwartki, HBO3).
 • Love Life II, odc. 1 – drugi sezon serialowej antologii, która daje świeże spojrzenie na drogę od pierwszej miłości do tej ostatniej. Tym razem śledzimy losy Marcusa, który kończy wieloletni związek z kobietą, która wydawała mu się być jedyną (premiera pierwszego odcinka 7 stycznia, kolejne w piątki, HBO3).
 • Euforia II, odc. 1 – drugi sezon nagradzanego serialu HBO; 17-letnia Rue musi odnaleźć nadzieję, balansując jednocześnie między presją wywoływaną przez miłość, stratę i uzależnienie (premiera pierwszego odcinka w 10 stycznia o 3:00 rano, powtórka tego samego dnia o 20:10. kolejne w poniedziałki, HBO).
 • Prawi Gemstonowie II, odc. 1 i 2 – w drugim sezonie rodzina prawych Gemstonów musi zmierzyć się z zagrożeniem ze strony dawnych i obecnych znajomych, którzy chcą zniszczyć ich imperium (premiera dwóch pierwszych odcinków 10 stycznia, kolejne w poniedziałki, HBO).
 • Gomorra V, odc. 1 – finałowy sezon jednego z najlepszych europejskich seriali kryminalnych, który opowiada o tajemnicach neapolitańskiej mafii (premiera pierwszego odcinka 11 stycznia, kolejne we wtorki, HBO).
 • Ktoś, gdzieś, odc. 1 – główną bohaterką serialu komediowego jest Sam, na pozór typowa mieszkanka stanu Kansas, która ma wrażenie, że nie pasuje do swojego rodzinnego miasteczka (premiera pierwszego odcinka 17 stycznia, kolejne w poniedziałki, HBO).
 • Dobre rady Johna Wilsona II, odc. 1 – drugi sezon komediowego serialu dokumentalnego przedstawiającego dole i niedole współczesnego Nowojorczyka (premiera pierwszego odcinka 21 stycznia, kolejne w piątki, HBO3).
 • Dzika republika, odc. 1 – po tragicznym incydencie, do którego doszło podczas programu resocjalizacji, grupa młodocianych przestępców szuka schronienia w wysokich Alpach (premiera pierwszego odcinka 22 stycznia, kolejne w soboty, HBO3).
 • Wielka II, odc. 1 – w drugim sezonie Katarzyna przejmuje rosyjski tron, ale szybko się przekonuje, że detronizacja męża to dopiero początek. Teraz musi zmierzyć się z realiami „wyzwolenia” kraju, który nie chce być wolny (premiera pierwszego odcinka 30 stycznia, kolejne w niedziele, HBO3).
ZOBACZ TEŻ  Young Adult - co to jest? Serialowy słownik

[kontynuacje & finałowe odcinki]

 • Doom Patrol III – trzeci sezon czerpiącego garściami z komiksów serialu przedstawiającego perypetie nietypowej grupy superbohaterów – Doom Patrol (kontynuacja, HBO).
 • We’re Here II – drugi sezon serialu HBO prezentującego rekrutację mieszkańców małych amerykańskich miasteczek do udziału w wyjątkowych jednorazowych drag queen show. W każdym odcinku uznane drag queens inspirują i uczą jak wyjść poza swoją strefę komfortu (kontynuacja, HBO3).
 • Work in progress II – serial komediowy opowiadający o zmagającej się z przeciwnościami losu starzejącej się lesbijce. W drugim sezonie kobieta musi odnaleźć się po zakończonym związku (kontynuacja, HBO).

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.