Premiery w styczniu na Epic Drama!

}

Data: 1 stycznia 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Kanał Epic Drama przygotował na styczeń dla swoich wiernych widzów wielką dawkę kryminalnych emocji. Na antenie zadebiutuje 14. sezon Detektywa Murdocha oraz 8. sezon Endeavour: Sprawy młodego Morsa.

Detektyw Murdoch powraca w 14. sezonie, który składa się z 11. godzinnych epizodów. Premiera od poniedziałku 3 stycznia o godzinie 20:30. Na początku czternastej serii detektyw Murdoch kontynuuje swoją błyskotliwą pracę detektywistyczną przy niesłabnącym wsparciu swojej wszechstronnie utalentowanej żony, dr Julii Ogden — nawet po tym, jak śledztwo doprowadza go do członka rodziny, o którym wcześniej nic nie wiedział. Małżeństwo inspektora Brackenreida po raz kolejny wystawione jest na ciężką próbę, a związek posterunkowego Crabtree z Effie jest zagrożony przez nieprzewidywalnego intruza. Stosunki rodzinne stają się ważne także dla posterunkowego Higginsa: Ruth jest w ciąży! Tymczasem sekretny romans detektywa Wattsa napotyka niespodziewane problemy, a publiczny już teraz związek Violet Hart z bogatym playboyem wywołuje społeczne oburzenie. Dołączmy do detektywa Murdocha, który prowadzi kolejne zawiłe śledztwa, przesuwa granice nauki, a po drodze spotyka między innymi Charliego Chaplina i Stana Laurela.

Z kolejnym 8. już sezon powraca także kryminalny serial Endeavour: Sprawy młodego Morsa. Produkcja ta zadebiutuje 3 stycznia o godzinie 21:30. Na sezon składają się trzy 90-minutowe odcinki. Rok 1971 dopiero się rozpoczął, ale nasi bohaterowie wciąż odczuwają skutki wydarzeń z roku ubiegłego. Walka Endeavoura z jego wewnętrznymi demonami osiąga apogeum, spotęgowana jeszcze przez utraconą miłość i poczucie winy; tymczasem zespół znów znajduje się w samym środku wydarzeń: zagrożenie ze strony IRA, napady na taksówkarzy, nudyści, a także sprawa tak osobliwa, że można by pomyśleć, iż policjanci znaleźli się na planie filmu grozy… Przed końcem roku relacje Endeavoura i Thursdaya stają się coraz bardziej napięte. Thursday znajduje informacje dowodzące, że przez swoje problemy Endeavour mógł przegapić ważną wskazówkę w prowadzonej sprawie — ale kiedy Endeavour znajduje się w bardzo trudnej sytuacji, Thursday ściga się z czasem, aby go uratować.

ZOBACZ TEŻ  Epic Drama prezentuje dwa świąteczne odcinki specjalne Detektywa Murdocha

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.