Czym zaskoczy nas Fox w lipcu?

}

Data: 1 lipca 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Lipiec to miesiąc, który kojarzy się z wakacjami, plażą, słońcem. I właśnie taki klimat zapewni widzom FOX. Już w pierwszym tygodniu na ekranach pojawi się czwarty sezon serialu Magnum: Detektyw z Hawajów. Atmosfera w nim z pewnością będzie gorąca, nie tylko z powodu tytułowej lokalizacji, ale też zagadek i spraw do rozwiązania. Z kolei na FOX Comedy czekać będą kolejne sezony seriali Bajer z Bel-Air oraz Skrzydła.

Magnum: Detektyw z Hawajów, sezon 4

Bohaterem serialu Magnum: Detektyw z Hawajów jest Thomas Magnum (Jay Hernandez), wyróżniony orderami były komandos sił specjalnych amerykańskiej marynarki Navy SEAL, który wraca do domu z misji w Afganistanie. Postanawia rozpocząć nowy etap w życiu i wykorzystując swoje umiejętności żołnierza, zostaje prywatnym detektywem. Pomagają mu Theodor Calvin (Stephen Hill), Orville Wright (Zachary Knighton) oraz była agentka brytyjskiego MI6 – Juliet Higgins (Perdita Weeks).

W czwartym sezonie Magnum zmierzy się z nowymi i ekscytującymi sprawami. Będzie również starał się utrzymać w sekrecie swój nowy związek. Pod nieobecność Higgins, która jest w podróży, pracuje on w pojedynkę. Otrzymuje zlecenie znalezienia samotnej matki ściganej przez dwa niebezpieczne gangi. Tymczasem Higgins, będąca za granicą z Ethanem (Jay Ali), popełnia błąd i musi zwrócić się z prośbą o pomoc do dawnego pracodawcy.

Czy Magnumowi uda się odnaleźć samotną matkę? Czy będzie potrafił utrzymać swój związek w tajemnicy? Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu już w czwartek 7 lipca o godzinie 21:05 na kanale FOX. Powtórki w każdą niedzielę o 11:55. Sezon liczy 20 godzinnych odcinków.

Bajer z Bel-Air, sezon 5 i 6

(sezon 5: 25 odcinków po 30 min)

(sezon 6: 24 odcinki po 30 min)

Sezon piąty i szósty to seria kolejnych szalonych przygód nastoletniego Willa Smitha, pochodzącego z biednej dzielnicy w zachodniej Filadelfii, który został wysłany przez swoją matkę do bogatego wujostwa w Bel-Air. Tym razem Will próbuje swoich sił w showbiznesie i planuje zrobić karierę muzyczną. Szybko jednak uświadamia sobie, że to jego kuzynka Ashley ma prawdziwy talent. Pomaga jej rozwinąć skrzydła, a gdy ta odnosi sukces, Will snuje wielkie plany związane z jej karierą. Kolejne sezony to także podboje miłosne głównego bohatera. Will organizuje podwójne randki, jednak nie wszystko idzie po jego myśli i zgodnie z założeniem.

ZOBACZ TEŻ  Marzec miesiącem wielkich powrotów! Sprawdź, jakie nowości pojawią się na FOX i FOX Comedy

Jak potoczy się kariera Willa jako managera? Czy uda mu się znaleźć swoją wielką miłość? Kontynuacja serialu już od 7 lipca o godzinie 20:30 na kanale FOX Comedy. A już 26 lipca o godzinie 20:00 szósty sezon i kolejne odcinki z przygodami młodego Willa Smitha.

Skrzydła, sezon 4 i 5

(sezon 4: 22 odcinki po 30 min)

(sezon 5: 24 odcinki po 30 min)

Po wydarzeniach z finału poprzedniej serii bohaterowie dryfują na pokładzie łodzi ratunkowej na oceanie. Joe (Timothy Daly) zastanawia się, czy zostaną kiedykolwiek odnalezieni i myśli o przyszłości. W ekipie zaczynają pojawiać się także problemy i rosnące napięcie. Joe sprowadza na wyspę potencjalnego inwestora dla linii lotniczych Sandpiper, który mógłby pomóc w rozwinięciu firmy. Piąty sezon to również kontynuacja miłosnych perypetii bohaterów. Brian (Steven Weber) jest przekonany, że coś go łączy z Alex (Farrah Forke), ale reszta ekipy jest sceptyczna. Aby przekonać się, czy ich związek przetrwa, para postanawia chwilowo wtrzymać się z wejściem na kolejny etap relacji.

Czy Joemu uda się rozwinąć firmę i wszystko pójdzie zgodnie z jego planem? Jak potoczą się losy Briana i Alex? Odpowiedzi na te pytania już od 4 lipca o godzinie 16:00 na kanale FOX Comedy. Natomiast piąty sezon już 19 lipca o godzinie 16:00.

Źródło: FOXDOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.