Styczeń na AMC – Creepshow i Preacher

}

Data: 1 stycznia 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Kanał AMC przygotował dla swoich widzów na styczniowe długie wieczory trzeci sezon antologicznego serialu Creepshow oraz również trzeci sezon serialu Preacher.

Creepshow to serialowa antologia oparta na klasycznej komedii grozy z 1982 roku, która dostarczy zarówno dreszczyku emocji jak i świetnej zabawy.

Słynny komiks zostaje ożywiony w krótkich historiach przedstawiających wszystko, co straszne
i przerażające – od morderstw poprzez przeróżne potwory i monstra do niewytłumaczalnych
i nadprzyrodzonych zjawisk. Nigdy nie wiadomo, co się czai na kolejnej stronie…

Premiera 17 stycznia o godzinie 22:00.

creepshow 301 amc 4

Preacher z trzecią serią powraca 20 stycznia 2022 roku. W ten dzień o godzinie 22:00 zadebiutują dwa pierwsze odcinki. Debiut kolejnych co czwartek.

Poszukiwania Boga prowadzą Jesse’ego Custera z powrotem do miejsca, którego unikał przez całe życie: do domu. Jesse, Tulip i Cassidy wracają do Angelville, plantacji w Luizjanie, gdzie wychował się kaznodzieja. Na miejscu odkrywają, że czekają na nich stare urazy i śmiertelne zobowiązania. Z pomocą przyjaciół (i kilku wrogów) Jesse będzie musiał uciec od swojej przeszłości… bo od tego zależy przyszłość świata.

preacher amc 3
fot. amc

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Kwiecień 2020 w Netflix, HBO i telewizji - Serialowy rozkład jazdy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.